Jótékonysági bál - Keresztelő Szent János Plébánia

Jótékonysági bál

Hírek > Aktuális

Első ízben rendeztek egyházközségi jótékonysági bált múlt szombaton Győrszentivánon. A zenés - táncos mulatságon közel 100 fő vett részt.
Az estet Titusz atya köszöntője után a meglepetés vendégként színpadra lépő Vass Virág és Borbély Bálint rendkívül színvonalas műsora indította.
A pohárköszöntő és az asztali áldás után felszolgált finom vacsorát követően megtelt a táncparkett s beindult a mulatság.
11 órakor ez elmaradhatatlan tombolasorsolás következett, amelyen ezúttal is értékes nyeremények találtak gazdára.
Nagy köszönet illet mindenkit, aki a bál sikerét elősegítette, a szervezőknek, az étterem dolgozóinak, a fellépőknek, a tombolatárgyakat felajánló támogatóknak és nem utolsó sorban minden kedves vendégnek.
Kis István Péter

Fotók: Kis István Péter